لغو محدودیت فعالیت فروشگاه های زنجیره ای

لغو محدودیت فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای

لغو محدودیت فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای

هیأت مقررات‌‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار وزارت اقتصاد، بخشنامه‌های پیشین وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره محدودیت متراژی، فعالیت در شهرهای کم جمعیت و … را برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای لغو کرد. طبق اعلام وزارت اقتصاد، هیأت مقررات‌‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در بیست‌و‌سومین جلسه خود اعلام کرد: پروانه کسب صادر شده از اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کل کشور معتبر است و این فروشگاه‌ها برای تاسیس شعبه‌های جدید در شهرهای مختلف با هر میزان از جمعیت، به مجوز دیگری نیاز ندارند. در بخشنامه پیشین، صدور پروانه کسب برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای منوط به دریافت موافقت کتبی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان‌ها بود. هیأت مقررات‌‌زدایی، مقرراتی مانند ضرورت انتقال برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای به اتحادیه همگن ذیربط، رعایت محدودیت متراژی و محدودیت‌های جمعیتی شهر محل استقرار شعبه را نیز لغو کرد.

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو