قرعه کشی جام اتحادیه فصل آینده ، در هایپر مارکت

قرعه کشی جام اتحادیه فصل آینده ، در هایپر مارکت

برگزار کنندگان دومین رقابت معتبر فوتبال باشگاهی انگلیس یعنی جام اتحادیه با پایبندی به سنت دیرینه خود برای برگزاری مراسم قرعه کشی در مکان های عجیب و غریب، این مراسم را برای فصل آینده در سوپرمارکتی در لندن برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایرنا
اتحادیه فوتبال انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد که قرعه کشی دور اول رقابت های جام اتحادیه فصل آینده در فروشگاه زنجیره ای موریسونز (یکی از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای انگلیس) برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه موریسونز اسپانسر این رقابت ها نیست، دلیل انتخاب این سوپرمارکت به عنوان مکان قرعه کشی هنوز اعلام نشده است. البته این فروشگاه نوشیدنی های انرژی زای Carabao که نام جام اتحادیه از آن برگرفته شده را به فروش می رساند.
پیش تر مراسم قرعه کشی این مسابقات در بانکوک تایلند و هوشی مینه ویتنام برگزار شده بود و این در حالی است که قرعه کسی امسال در مکانی بی زرق و برق و در فاصله ۵ کیلومتری با ورزشگاه ویمبلی (محل برگزاری فینال) انجام خواهد شد.

منبع : سایت تحلیلی خبری عصر ایران

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو