فروش مواد غذایی، کسب و کار تازه شرکت آمازون

فروش مواد غذایی، کسب و کار تازه شرکت آمازون

آمازون که به غول خرده فروشی جهان مشهور شده، قصد دارد عرضه و توزیع مواد غذایی را در سرتاسر آمریکا ممکن کند و احتمالا با این کار بسیاری از بقالی ها و خرده فروشی های کوچک را ورشکست خواهد کرد.

خبرگزاری فارس

آمازون برای راه اندازی برخی مراکز توزیع غذاهای خود اماکنی را در ایالت های آیداهو، یوتا و وایومینگ در نظر گرفته است و حدود 4200 متر مربع فضا را بدین منظور در نظر گرفته است.
خدمات ارسال مواد غذایی تنها به مشترکان خدمات پرایم آمازون تعلق می گیرد. این افراد در صورت ثبت سفارش بین ساعت 8 صبح تا ده شب در ظرف حداکثر دو ساعت اقلام درخواستی را تحویل می گیرند. هزینه اشتراک این خدمات برای افراد عادی 119 دلار و برای دانش آموزان 59 دلار است.
فعلا قرار است از طریق این خدمات جدید انواع گوشت، غذاهای دریایی، مواد غذایی خام، برخی نوشیدنی ها و غیره در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. خدمات مذکور در مرحله اول در 38 شهر امریکا ارائه می شود.

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو