رستوران هوشمند بدون پیشخدمت در چین

رستوران هوشمند بدون پیشخدمت در چین راه اندازی شد

پکن– ایرنا– به دنبال راه اندازی اتوبوس و خودرو هوشمند بدون راننده در چین، این بار نخستین رستوران هوشمند و بدون پیشخدمت در یکی از شهرهای جنوب شرقی این کشور راه اندازی شد.
به گزارش ایرنا مشتریان در این رستوران که در ایستگاه شمالی قطار ‘چینگ دائو’ در جنوب شرق چین راه‌اندازی شده است می توانند از طریق نمایشگر لمسی، غذای مورد نظر خود را سفارش دهند و با اسکن ‘کیو آر کد’ هزینه آن را پرداخت کنند.در این رستوران یک نمایشگر بزرگ وجود دارد که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها و قیمت ها روی آن نمایش داده شده اسد مشتریان پس از انتخاب غذای خود، هزینه آن را با ‘وی چت’ یا ‘علی پی’ پرداخت می کنند.پس از دریافت سفارش، سیستم هوشمند به طور اتوماتیک غذای سفارشی را پخته و از پنجره مخصوص به مشتری عرضه می کند همه مراحل ثبت سفارش به طور هوشمند انجام شده و کار بسیار سریع و تمیز است.آن طور که مالک این رستوران به رادیو بین المللی چین گفته است همه غذاهای رستوران با فناوری پیشرفته و پاک بسته بندی شده و هیچ مواد افزودنی ضد عفونی نشده در این رستوران استفاده نمی شود. پیش از این در کره جنوبی نیز یک فروشگاه زنجیره ای، سرویس خدمات فروش خود را به طور کاملا هوشمند و بدون استفاده از نیروی انسانی راه اندازی کرده بود.

منبع خبری : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران – ایرنا

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو