ترتیبات پرداخت جرایم صندوق مکانیزه فروش تعیین شد

ترتیبات پرداخت جرایم صندوق مکانیزه فروش تعیین شد

ترتیبات پرداخت جرایم صندوق مکانیزه فروش تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند نحوه مطالبه، تقسیط و جرایم مربوط به قانون صندوق مکانیزه فروش، طبق احکام قانون مالیات‌های مستقیم باشد.
در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

خبرنگار مهر

نمایندگان با تصویب ماده ۲۸ این لایحه مقرر کردند «نحوه مطالبه، وصول، تقسیط، بخشودگی و ترتیبات پرداخت مربوط به جرایم موضوع این قانون، طبق احکام قانون مالیات‌های مستقیم خواهد بود».
همچنین با تصویب ماده ۲۹ مصوب شد «پس از انقضای مواعید مذکور در ماده ۳ این قانون، تبصره ۲ ماده ۱۶۹ قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶ با اصلاحات و الحاقات بعدی آن، لغو و احکام مندرج در تبصره‌های ۱، ۲ و ۳ ماده ۱۵ و همچنین ماده ۶۶ قانون نظام صنفی کشور برای اشخاص مشمول منتفی می‌شود».

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو