بررسی تعطیلی مراکز تجاری آمریکا

بررسی تعطیلی مراکز تجاری آمریکا

یک شرکت معتبر تحقیقاتی و مشاور بین‌المللی در اخرین تحقیق خود به این نتیجه رسید ، که تعداد فروشگاه‌های بسته شده آمریکا تا به اینجای امسال، از کل فروشگاه‌های بسته شده در سال ۲۰۱۸ بیشتر شده است.

یک شرکت معتبر تحقیقاتی و مشاور بین‌المللی در اخرین تحقیق خود به این نتیجه رسید ، که تعداد فروشگاه‌های بسته شده آمریکا تا به اینجای امسال، از کل فروشگاه‌های بسته شده در سال ۲۰۱۸ بیشتر شده است.

coresight research

تعداد فروشگاه‌های تعطیل شده نشان می‌دهد که خرده‌فروشان سنتی در پاسخ به افزایش توجه خریداران به خرده‌فروشان آنلاین، با مشکل روبرو شده‌اند. در عین حال این فروشگاه‌های سنتی سخت تلاش می‌کنند تادوباره به تجارت خود رونق ببخشند.
بسیاری از خرده‌فروشان مطرح هم تعداد فروشگاه‌های خود را کاهش دادند. شرکت گپ در ماه گذشته اعلام کرد که در ۳ سال آینده، ۲۰۰ فروشگاه گپ و بنانا رپابلیک خود را تعطیل خواهد کرد. مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای فردز هم در اوایل این ماه اعلام کرد که ۱۵۹ فروشگاه خود را تعطیل خواهد کرد.
در ماه فوریه (پی‌لس شوسورس) اعلام کرد که تمام ۲۱۰۰ فروشگاه خود در آمریکا را تعطیل می‌کند، که این به یکی از بزرگترین تعطیلی مراکز تجاری در آمریکا تبدیل شد. همچنین یکی از بزرگترین تعطیلی‌های فروشگاه‌های آمریکا هم امسال در رابطه با خرده‌فروش لوازم کودکان، جیمبوری، اتفاق افتاد که ۷۵۰ فروشگاه خود را تعطیل کرد. در رتبه بعدی، خرده‌فروشِ کالاهای مد، شارلوت روس، ۴۰۰ فروشگاه باقی‌مانده خود را تعطیل کرد.
مدیرعامل و مؤسس کورسایت ریسرچ، دبرا وینسویگ، گفت که پایین بودن میزان کل تعطیلی‌ها در ۲۰۱۸ در واقع طبیعی نبوده است و صنعت خرده‌فروشی در سال ۲۰۱۹ به نرخ تعطیلی بالاتر، بازخواهد گشت.

منبع پایگاه خبری افکار نیوز

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو