افتتاح اولین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی ویوان

ویوان

افتتاح اولین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی ویوان

افتتاح نخستین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی ویوان با مشارکت یکی از همکاران تجاری ایران ریتیل صورت گرفت.
اولین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی ویوان با مشارکت شرکت‌هایی از ترکیه و ایران در تاریخ 31 اردیبهشت و مصادف با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و با حضور مدیران ارشد این شرکت‌ها ، طی مراسمی با شکوه افتتاح گردید. شرکت #سبزافزارآریا ، ارائه دهنده راهکارهای یکپارچه و جامع نرم‌افزاری برای #فروشگاه‌های‌زنجیره‌ای و #هایپرمارکت‌ها ، این افتخار را کسب نموده که پس از بررسی‌های فنی و دقیق نرم‌افزارهای داخلی و خارجی ، مورد تایید و اطمینان این برند قرار گرفته و با زمانبندی دقیق در زمان کوتاهی توسعه ، ارتباط با ‌Mikro ERP و استقرار #نرم_افزار یکپارچه و جامع #فروشگاهی #سبز را در دفتر مرکزی و اولین فروشگاه این مجموعه به انجام رساند. به زودی اخبار افتتاح شعب بعدی و خدمات ارائه شده توسط شرکت #سبز‌افزار‌آریا به این مجموعه بزرگ را به سمع و نظر عزیزان خواهیم رساند.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای ویوان
فروشگاه‌های زنجیره‌ای ویوان

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو