شركت سبزافزارآریا

شركت سبزافزارآریا با سابقه بیش از ده سال ، در حوزه هاي مختلف فناوري اطلاعات فعالیت داشته و از طریق توسعه و ارائه سیستم های اطلاعاتی مختلف ، افتخار همکاری با بسیاری از سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی را داشته است. رویکرد مشتری مداری در این شرکت باعث شده مشتریان ، همیشه به عنوان شرکای تجاری محسوب بوده و عملكرد موفق و رو به پیشرفت آنها مد نظر باشد. ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب و کار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های کوچک ، متوسط و بزرگ دولتی ، خدماتی ، بانکی ، بیمه ای ، تولیدی و بازرگانی از مهمترین فعالیت های اصلی شرکت سبزافزارآریا می باشد.

سوابق كاری سبز افزار :
تحليل ، طراحی و پياده سازی ‏نرم‏ افزار بهبود ( مکانیزاسیون فرآیندهای پذیرش و بررسی پیشنهادها ) تحليل ، طراحی و پياده سازی نرم افزار ارزيابی عملكرد كاركنان تحليل ، طراحی و پياده سازی نرم افزار جامع مدیریت فرآیندهای بازرگانی ، مالی اداری و فروش ، فروشگاه های زنجیره ای مبتنی بر تکنولوژی باركد و RFID سابقه همکاری در نيروی زمينی ارتش جمهوری اسلامی ايران و آشنايی با سيستمهايی همچون آماد و پشتيبانی ، جداول سازمان و ترکيب نيرو و غيره همكاری در تحليل ، طراحی و پياده سازی نرم ‏افزار سيستم جامع داروخانه های دانشكدة داروسازی دانشگاه تهران (سيستمهای پذيرش داروخانه ، انبارداری ، تدارکات و خريد ، فروش ، حسابداری ، چك ، حقوق و دستمزد ، اتوماسيون اداری و …) تحليل ، طراحی مکانيزه و طراحی بانک اطلاعاتی پروژه جامع زربال (سيستمهای آموزش ، دارايی ثابت (اموال) ، انبار ، تدارکات و خريد ، بازاريابی و فروش ، اطمينان مرغوبيت ، پاداش افزايش توليد و … ) تحليل ، طراحی و پياده سازی سيستم صدور پروانة كسب ايثارگران سازمان بازرگاني استان تهران.

شركت سبزافزارآریا

ارتباط با سبزافزار آریا :

آدرس : تهران ، ونک ، گاندی ، پالیزوانی ، شماره 3 ، طبقه 4
تلفن : 42206000
فکس : 88659965
سایت : www.sabzafzar.com
ایمیل : info@sabzafzar.com

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو