شركت انجماد سیستم

شركت انجماد سیستم این شرکت در سال ۱۳۸۴ توسط متخصصین مجرب در صنعت تبرید که متشکل از مدیران و پرسنل با ۳۰ سال سابقه کار در شرکت صنعتی مولد سرما ( یخچال زاگرس ) می باشند شرکتی را با نام صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران تاسیس نموده و توانسته گامی موثر در بهبود سطح کیفی صنعت تبرید برداشته و محصولات خود را که شامل سرخانه های متحرک و ثابت، تونل های انجماد، فریزر های تحقیقاتی -۱۲۰ و -۸۰ درجه سانتی گراد، اتاق های رشد و حرارت ثابت، بانک خون، یخچال و فریزر های پرده هوا ، موتور مرکزی و موتور سرخود، فریزر های ایستاده درب مگنتی شیشه ای تا دمای -۲۰ درجه سانتی گراد و دیگر سیستم های برودتی خاص را در حد مقیاس با مشابه خارجی وارد بازار نماید. مشتریان ما همانند همکاران ما هستند و هدف ماجلب رضایت مشتریان است.

شركت انجماد سیستم
شركت انجماد سیستم

محصولات شركت انجماد سیستم :

– سردخانه های متحرک و ثابت
– سیستم های هوشمند ROCK مجهز به اینورتر
– یخچال و فریزر های موتور مرکزی و موتور سرخود
– فریزر های ایستاده درب مگنتی شیشه ای تا دمای 22 – درجه سانتی گراد و دیگر سیستم های برودتی خاص در حد مقیاس با مشابه خارجی وارد بازار نماید.

مشتریان ما فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها از قبیل: هایپراستار،هایپرمی، هایپرسی، فروشگاه رفاه، اتکا، شهروند، کوروش، جانبو، نجم خاورمیانه ، سون، فروشگاه های شهرداری مشهد وهمچنین آماده همکاری با تمامی ارگان های خصوصی ودولتی هستیم.

ارتباط با انجماد سیستم :

آدرس : جاده قدیم تهران – قم ، کیلومتر ۳۵ ، شهرک صنعتی شمس آباد ، بلوار گلستان ، خیابان گلشن ۱۲، پلاک ۱۰
تلفن : ۵۶۲۲۹۶۶۰

فکس : ۵۶۲۳۶۰۳۸

سایت : www.enjemadsystem.com

ایمیل : enjemadsystem@yahoo.com

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو