از بین بردن فاصله ی بین بازاریابی و خرید

روش قطعی که بازاریابی آنلاین را از سنتی متمایر می کند ، توانایی اش در ایجاد رضایت آنی از قصد خرید است . برای اولین بار پس از افول فروش خانه به خانه ، مصرف کنندگان می توانند هم زمان کالا را ببینند ، بخواهند و بخرند . وقتی فروش فقط با فشردن چند کلیک از عرضه فاصله داشته باشد، یکی از اصلی ترین اهداف بازاریابی به طرز چشمگیری کاهش می یابد ؛ دیگر نیازی نیست حافظه ی پایداری ایجاد شود به شکل صریح و چه به شکل ضمنی ، روزها یا هفته ها از مواجهه با پیام تا فرصت خرید دوام بیاورید .
توانایی تکمیل خرید در نقطه ی مواجهه با تبلیغ به همراه تبلیغاتی که با اهداف و کارهای مصرف کننده هم سو باشد ، تجارب آنلاین را به تجارب فروشی تمام عیار تبدیل می کند . این یعنی سنجش اثر بخشی های مربوط به بازاریابی آنلاین ، می تواند نتایج انتخاب و اقدام و توجه واکنش های احساسی به تبلیغات را در بر گیرد . بسته به میزانی که این عوامل به طور خود آگاه یا با به کارگیری اکتشافات ( قضاوت و میان برهای تصمیم گیری ) عمل کنند ، روش های بازاریابی عصب شناختی ابزار مفیدی برای قیاس طراحی های مختلف ارائه می کنند . توانایی تبدیل مواجهه ی بازاریابی به فرصتی برای فروش ، اهمیت وجود صفحه ی فرود ( صفحه ای که وقتی روی تبلیغ کلیک می کنید ، برایتان باز می شود )در طراحی وبگاه را افزایش می دهد . صفحات فرود ، صفحاتی هستند که در آن عرضه ی کالای ارائه شده در تبلیغ آنلاین به فرصتی برای انتخاب و اگر همه چیز درست پیش برود ، به فرصتی برای خرید تبدیل می شود . دستورالعمل های افزایش قدرت متقاعد سازی صفحات فرود را طراحان سایت ارائه می دهند.

 

 

 

توانایی تکمیل خریددر نقطه ی مواجهه با تبلیغ به همراه تبلیغاتی که با اهداف و کارهای مصرف کننده هم سو باشد ، تجارب آنلاین را به تجارب فروشی تمام عیار تبدیل می کند . این یعنی سنجش اثر بخشی های مربوط به بازاریابی آنلاین ، می تواند نتایج انتخاب و اقدام و توجه واکنش های احساسی به تبلیغات را در بر گیرد . بسته به میزانی که این عوامل به طور خود آگاه یا با به کارگیری اکتشافات (قضاوت و میان برهای تصمیم گیری) عمل کنند، روش های بازاریابی عصب شناختی ابزار مفیدی برای قیاس طراحی های مختلف ارائه می کنند. توانایی تبدیل مواجهه ی بازاریابی به فرصتی برای فروش، اهمیت وجود صفحه ی فرود (صفحه ای که وقتی روی تبلیغ کلیک می کنید ، برایتان باز می شود) در طراحی وبگاه را افزایش می دهد. صفحات فرود، صفحاتی هستند که در آن عرضه ی کالای ارائه شده در تبلیغ آنلاین به فرصتی برای انتخاب و اگر همه چیز درست پیش برود، به فرصتی برای خرید تبدیل می شود . دستورالعمل های افزایش قدرت متقاعد سازی صفحات فرود را طراحان سایت ارائه می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب و کارهای خرده فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب و کارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای 0 تا 100 راه اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو