کسب‌ و کار خرده فروشی

این کتاب به واقع راهنمایی است برای اینکه بدانید چگونه کسب‌ و کار خرده‌ فروشی را راه‌ اندازی و اداره کنید. این کتاب دربرگیرنده‌ی تمام جنبه‌های کسب‌ و کار خرده‌ فروشی است، از رویای اولیه‌ی راه‌ اندازی کسب‌ و کار گرفته تا کارهای روزانه‌ی یک مغازه، به‌ندرت می‌توان کتابی یافت که راهکارها را با چنین عشقی که در این کتاب آمده است،‌ بیان کرده باشد؛ چرا که کمتر نویسنده‌ای فرصت دارد زندگی کاری‌اش را بازگو کند.
هر نکته یا ایده یادآور مجموعه‌ای از تجربه‌ها و طرح‌هایی است که با آن‌ها زندگی کرده است؛ خطاهایی که مرتکب شدم، درس‌هایی که آموختم و موفقیت‌هایی که جشن گرفتم، هدف از نگارش این کتاب، به اشتراک گذاشتن تجاربم است تا بتوانید از آنها بهره‌مند شوید.
«خرده‌ فروشی جزئیات است» اصطلاحی قدیمی است که در سرتاسر این کتاب با آن مواجه می‌شوید؛ یعنی برای اینکه خرده‌فروش موفقی شوید، باید به جزئیات بسیاری از امور توجه کنید. اگر مکانی عالی،‌ کالایی بی‌نظیر و تبلیغات بسیاری خوبی دارید اما کارمندان شما نمی‌توانند جنس بفروشند، یعنی جزئیاتی هست که باید به آن‌ها توجه کنید. بسیاری از خرده‌فروشان موفق به دلیل توجهشان به جزئیات، برجسته و بزرگ شدند. به همین دلیل است که حس می‌کنند این کتاب با چک لیست‌ها و فرمول‌هایی که دارد به جزئیات بسیاری می‌پردازد.
خرده‌ فروشی امروزی، به‌ویژه خرده‌فروشی مستقل تخصصی، در آستانه‌ی تحولی عظیم قرار دارد. اجازه ندهید برخی عناوین شما را بترساند یا گیج کند: بعضی خرده‌فروشان همیشه شکست می‌خورند و این یکی از ویژگی‌های صنعت خرده‌فروشی است.

kasb-&-kar

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat