اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

کتاب هماهنگی میان مستاجران مراکز خرید و مال ها

معرفی و توضیحات بخش‌های مختلف کتاب هماهنگی میان مستاجران مراکز خرید و مال ها

دسته‌بندی: کتاب عمومی

موضوع اصلی: کسب و کار و تجارت

موضوع فرعی: مدیریت عمومی

نویسنده: شورای بین‌المللی مراکز خرید

مترجم: کامبیز حیدرزاده، مژده افلاکی جوبنی

ناشر: تمدن علمی

سال انتشار: 1397

کتاب هماهنگی میان مستاجران مراکز خرید

توضیحات

انتشارات تمدن علمی منتشر کرد:
امروز نیاز شدیدی به وجود یك پل میان مالكان و مستاجران و پیمانكاران‌شان احساس می‌شود. « کتاب هماهنگی میان مستاجران مراکز خرید و مال ها » برای پر كردن این شكاف به‌وجود آمده است. این هماهنگی فرایندی مدیریتی است وابسته به طراحی و آمادگی یك خرده فروشی جدید است. همچنین این هماهنگی سبب تكمیل توسعه، ساخت و ساز و طراحی شده و به افتتاح فروشگاه كمك می‌كند. «هماهنگی میان مستاجران» ثابت كرده كه یك فرصت شغلی بسیار با ارزش و منحصر به فرد در صنعت فروش فروشگاهی (خرده فروشی) است. افراد زیادی با تخصص‌ها و تجربیات موثر در حوزه‌های مختلف بازاریابی تمایل دارند وارد این حرفه شده و به مالك مركز خرید یا مال (موجر) و خرده فروش (مستاجر) كمك كنند. این هماهنگی به مالك و مستاجر كمك می‌كند تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی كرده و با اطلاعات و پیش‌زمینه قابل ارائه توسط هماهنگ‌كنندگان، كوتاه‌ترین و موثرترین مسیر برای رسیدن به اهداف مطلوب را طی كنند.
«هماهنگی میان مستاجران» تضمینی در راستای ایجاد جایگاهی است كه توانایی اداره كردن موقعیت‌های دشوار – كه سایر افراد قادر به انجام آن نیستند – را دارد و راه‌حل‌های علمی و عملی برای حل مشكلات مابین مالك مركز خرید یا مال (موجر) و خرده فروش (مستاجر) ارائه می‌كند. هم چنین بخش‌ جدایی‌ناپذیر از فرایند اجاره (لیزینگ) بخش‌های خرده‌فروشی (فروش فروشگاهی) در هر مركز خرید یا مال است و معمولا به عنوان آخرین گام برای پشتیبانی از خرده‌فروشان (مستاجران) تعریف می‌شود.

اگز از مطالعه مطلب معرفی کتاب هماهنگی میان مستاجران مراکز خرید رضایت داشته‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم که مطلب معرفی و توضیحات کتاب انقلاب در دنیای خرده فروشی را نیز مطالعه بفرمایید.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو