اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

نکات طلایی مدیریت مراکز خرید

معرفی و توضیحات بخش‌های مختلف کتاب نکات طلایی مدیریت مراکز خرید

موضوع: مراکز خرید، مدیریت، اصطلاح و تعبیرها

ترجمه و تالیف: رامین احمدی

مشخصات نشر: تهران، گرایش تازه، 1394

کتاب نکات طلایی مدیریت مراکز خرید

توضیحات

کتاب نکات طلایی مدیریت مراکز خرید توسط گروه شرکت‌های نگین مالزی منتشر گردیده است. این کتاب در حقیقت چکیده‌ای از عناوین اصلی مدیریت مراکز خرید و مجتمع‌های چند منظوره یا مال‌ها خواهد بود و مشتمل بر 650 صفحه است که می‌تواند راهنما یا هندبوک متخصصین، کارکنان و مدیران اجرایی بخش‌های مختلف بهره‌برداری از این نوع مراکز در ایران باشد. اصل این کتاب به زبان انگلیسی توسط انجمن ICSC (‌کنسول بین‌المللی مراکز خرید)‌ در نیویورک برای مدرسه عالی مراکز تجاری تهیه گردیده است. در این کتاب بسیاری از نکات اصلی به همراه مثال‌هایی روشن در مورد مراکز خرید جهان به خواننده ارائه شده است و سپس بخش‌های مختلف به قلم رامین احمدی، مدیرعامل گروه نگین مالزی، با شرایط ایران نیز هماهنگ شده است.

این کتاب در 10 فصل با عناوین زیر است:

  • کلیات مدیریت مراکز خرید
  • استراتژی‌های واگذاری و اجاره
  • قراردادهای واگذاری و شیوه بیان آن
  • بازاریابی
  • خرده فروشی
  • بودجه و مدیریت مالی
  • بیمه و مدیریت ریسک
  • مدیریت نگهداری و تعمیرات
  • حراست و نگهبانی
  • تجربه ما

در پایان فصل دهم، گروه نگین به زبان انگلیسی نیز معرفی شده است. این کتاب که اولین کتاب فارسی زبان ترجمه و تألیف شده در ارتباط با مدیریت مراکز خرید است، در هر فصل یکی از موضوعات مدیریتی در صنعت مراکز خرید و مال ها را مورد بررسی قرار داده و تمامی مفاهیم حرفه‌ای این صنعت را توجیه و تفسیر کرده است. در پایان هر بخش لغت نامه‌ای به زبان فارسی و انگلیسی برای تشریح بیشتر لغات تخصصی این حرفه ترجمه و تفسیر شده است.

اگز خواندن متن مربوط به معرفی و توضیحات کتاب نکات طلایی مدیریت مراکز خرید برای شما مفید فایده واقع شده است به شما پیشنهاد می‌کنیم که مطلب مربوط به کتاب مدیریت مراکز خرید و مال ها را نیز مطالعه بفرمایید.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو