اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

مرکز خرید کوروش

مرکز خرید کوروش

مرکز خرید کوروش در منطقه غرب تهران، جنب اتوبان ستاری شمال و خیابان پیامبر اعظم قرار دارد. کوروش ۱۸ طبقه دارد که ۹ طبقه آن در بخش زیرزمین این مجتمع قرار دارد. تعداد واحدهای تجاری مرکز خرید کوروش به ۵۰۰ عدد می‌رسد.

طبقه منفی یک کوروش مال تجاری است و برندهای پوشاک و کفش، فروشگاه مختص روسری، تجهیزات ورزشی، ساعت و زیورآلات در آن قرار دارد.

در طبقه منفی دو هایپراستار قرار دارد که ساعت کاری آن از ۹ صبح تا ۱۲ شب است. در این طبقه برندهای مشهور پوشاک و کفش ایرانی و خارجی قرار دارند.

در طبقه همکف این مرکز خرید کوروش نمایندگی انواع برندها وجود دارد. فروشگاه چمدان، ساعت، چاقو، فروشگاه تخصصی شال و روسری، نمایندگی‌های اپراتورهای تلفن همراه، کیف و کفش و لباس‌های ضد آب مخصوص طبیعت‌گردی، عطر و لوازم‌آرایشی، لوازم آرایشی گیاهی، فروشگاه ادوات چرمی ایرانی، لوازم آشپزخانه، برندهای پوشاک و کیف و کفش زنانه ایرانی به تم‌های نقوش سنتی و … کالاها و خدماتی است که در این طبقه ارائه می‌شود. همچنین چندین واحد تجاری نیز در این طبقه در زمینه تلفن همراه و لوازم جانبی آن فعالیت می‌کنند.

در طبقه اول مجتمع نیز فروشگاه‌های برندهای معروف عطر، ادوکلن و لوازم‌آرایشی، پوشاک ایرانی بانوان، نمایندگی و فروشگاه فیزیکی وب‌سایت‌های معتبر فروش لوازم‌آرایشی، فروشگاه ادوات چرم ایرانی و فروشگاه کالای خواب قرار دارد. در بخش زیادی از این طبقه نیز می‌توان شاهد فروشگاه‌های تلفن همراه و لوازم جانبی آن بود.

طبقه دوم مرکز خرید کوروش شاهد ارائه انواع پوشاک برندهای بین‌المللی ارائه هستیم.

در طبقه پنجم نیز فروشگاه اسباب‌بازی، نمایندگی نشر چشمه و کتاب‌فروشی آن که انواع محصولات فرنگی و هنری را نیز ارائه می‌دهد، قرار دارد.

بورس طلا و جواهرات
بورس طلا و جواهرات این مجتمع در بین عموم معروف است. در حدود ۷۰ واحد تجاری این مرکز به صنف طلا و جواهرات اختصاص دارد که این مغازه‌ها در طبقه‌های منفی یک و منفی دو قرار دارند.

پردیس سینمایی
بخش مشهور مرکز خرید کوروش پردیس سینمایی آن است که طبقات سوم تا ششم این مجتمع را به خود اختصاص داده است. پردیس سینمایی کوروش ۱۲ سالن با ظرفیت ۳۲۰۰ نفر دارد. این سالن‌های پخش فیلم کاربری اجرای کنسرت و تئاتر را نیز دارند. تجهیزات به کار رفته در این سالن‌ها از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی وارد شده و دارای بهترین کیفیت هستند. دوازده سالن سینما این پردیس با نام سینماهای قدیمی ایران نام‌گذاری شده‌اند.

گیشه بلیت‌فروشی پردیس سینمایی در طبقه سوم قرار دارد و در طبقه چهارم شش سالن به نام‌های گراند سینما، فاروس، لاله‌زار، مایاک، خورشید نو و سینما نادر قرار دارد. طبقه ششم هم شش سالن دارد که نام آن‌ها البرز، شهرزاد، کریستال، متروپل، رکس و سینما ایران است.

تفریحات و سرگرمی
از جمله امکانات سرگرمی در مجتمع کوروش باید به اتاق فرار اشاره کرد. اتاق فرار که یک بازی جذابِ گروهی و هیجان‌انگیز است در طبقه دوم مجتمع قرار دارد؛ و قبل از مراجعه باید سناریو مدنظر گروه خود را رزرو کنید. ساعت کاری اتاق فرار هم از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب است.

تراریوم کوروش هم دیگر بخش جذاب آن است که احساس قدم زدن در جنگل‌های استوایی را به مخاطب القا می‌کند. انواع و اقسام گیاهان جذاب در این بخش قرار دارند. نور این گیاهان از سقف نورگیر مجتمع تامین شده و گرمای آن هم به‌صورت مصنوعی تامین می‌شود. تراریوم در طبقه همکف جنب بورس موبایل قرار دارد.

رستوران و کافه
انواع رستوران‌ها و کافه در مرکز خرید کوروش هستند که آماده خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند. در طبقه دوم مجتمع یک فودکورت بزرگ قرار دارد که مساحت آن ۱۶۰۰ مترمربع است. انواع فست‌فود، کباب و ساندویچ توسط برندهای مختلف در این فودکورت سرو می‌شود.

روف‌گاردن کورش هم فضای باز دارد و هم سرپوشیده. مساحت این روف‌گاردن ۶۵۰ مترمربع است. در روف‌گاردن غذاهای سنتی ایرانی، رستوران مدرن، فست فود و انواع ساندویچ عرضه می‌شود. دو رستوران در طبقه پنجم و یک رستوران سنتی ایرانی در طبقه چهارم قرار دارد.

در طبقه منفی دو یک کافه، در طبقه منفی یک، یک کافه دیگر و در طبقه اول یک اتاق سیگار قرار دارد که خدمات کافی‌َشاپ هم در آن ارائه می‌شود.

در طبقه همکف، آبمیوه فروشی و فروشگاه شکلات، بستنی و شیرینی فروشی است. در طبقه اول نیز یک آبمیوه فروشی است. همچنین در طبقه سوم بستنی‌فروشی ایتالیایی، بوفه سالن‌های سینما و یک کافی‌شاپ قرار دارد. در طبقه چهارم یک کافه و در طبقه پنجم نیز یک کافه و یک اتاق سیگار وجود دارد.

مرکز خرید کوروش

پارکینگ
پارکینگ مرکز خرید کوروش ۷ طبقه و ظرفیت ۱۶۰۰ اتومبیل را دارد که ۶۰۰ واحد آن برای مالکان و کارمندان مجتمع و هزار جایگاه برای مهمانان در نظر گرفته شده است. در این پارکینگ یک سیستم هوشمندِ تهویه هوا میزان دی‌اکسید کربن را اندازه‌گیری و نسبت به تهویه هوا به‌طور هوشمند اقدام می‌کند. ضمناً خواندن پلاک اتومبیل‌ها هم به‌صورت هوشمند انجام می‌شود. از دیگر امکانات پارکینگ این مجتمع باید به سیستم اطفای حریق، تقویت‌کننده آنتن موبایل، پله‌برقی، آسانسور و رمپ اشاره کرد. ساعت کار پارکینگ از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب است و در آخر هفته تا ساعت ۲۴ خدمات‌رسانی دارد.

خانه کودک
در مرکز خرید کوروش یک خانه کودک به نام بهار وجود دارد که یک مرکز سرگرمی و خلاقه است. در این مرکز دوره‌های آموزش زبان، بازی‌های مختلف، موسیقی، نمایش کودک و … برقرار است و شما می‌توانید در هنگام تماشای فیلم و یا خرید کردن کودک خود را به مربی‌های این مرکز بسپارید. این مرکز خرید در طبقه سوم قرار دارد.

نمازخانه و مرکز فرهنگی کوروش
در ضلع شرقی طبقه پنجم این مجتمع یک نمازخانه و مرکز فرهنگی وجود دارد که همه روزه فریضه نماز جماعت در آن برگزار می‌شود و امام جماعت یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از زمان نماز در مرکز حضور دارد تا پاسخگوی مسائل شرعی مراجعین باشد. ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و مذهبی هم در این مرکز برگزار می‌شود.

خدمات پزشکی و سلامت
در طبقه سوم کوروش مال و در جنب خانه کودک بهار یک داروخانه وجود دارد که انواع محصولات بهداشتی، آرایشی و دارویی را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد. در لاین شرقی طبقه پنجم سلامت یار کوروش قرار دارد که خدمات اولیه اورژانسی را به شما ارائه می‌دهد. در بخش غربی طبقه دوم نیز ایستگاه ماساژ تعبیه شده است که خدمات ریلکسیشن شامل صندلی ماساژ و دیگر ادوات ریلکسیشن.

بانک
دو بانک ملت و پاسارگاد در این مجتمع شعبه دارند. بانک ملت در طبقه اول و بانک پاسارگاد دارای دو شعبه در طبقه‌های اول و همکف هستند. علاوه بر بانک‌ها خودپردازهایی هم در جای جای مجتمع تعبیه شده است.

اپلیکیشن و باشگاه مشتریان
مرکز خرید کوروش یک اپلیکیشن اختصاصی دارد که انواع و اقسام خدمات مربوط به فروشگاه‌ها، مراکز خدماتی و سینماهای کوروش مال را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با نصب این اپلیکیشن عضو باشگاه مشتریان کوروش شوید و با استفاده از این اپ و استفاده از خدمات آن امتیاز جمع‌آوری کنید. این امتیازها در تمام فروشگاه‌های کوروش به‌عنوان کد تخفیف عمل می‌کنند.

سالن‌های همایش
این مجتمع چندین سالن مخصوص برگزاری کنسرت، همایش، سمینار، جشنواره، کارگاه و … باشد. در ضمن خود مجتمع کوروش کلیه خدمات اجرایی و پذیرایی، تجهیزات صوتی و نوری و … را برای مراسمی که در این سالن‌ها برگزار می‌شود، فراهم می‌کند.

رادیو کوروش
یک رادیو داخلی مخصوص این مجتمع است که برنامه‌های آن درون همین مجموعه پخش می‌شود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند از طریق رادیو در جریان آخرین رویدادها و تخفیف‌های موجود در کوروش مال باخبر شوند.

دیگر خدمات
در طبقه اول پارکینگ یک کارواش نانو وجود دارد که با تکنولوژی روز و بدون مصرف آب اتومبیل مراجعه‌کنندگان را مورد شست‌وشو قرار می‌دهد. خیاطی کوروش در طبقه اول، سرویس‌های بهداشتی، اطلاعات و انتظامات مجتمع هم دیگر خدمات و سرویس‌های کوروش مال هستند.

می‌توانید اطلاعات مربوط به مرکز خرید تیراژه 2 را نیز ببینید.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو