اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

مدیریت مراکز خرید و مال ها

موضوع : مراکز خرید، مدیریت، امور مالی و برنامه‌ریزی

مترجمان : کامبیز حیدرزاده و مونا صادقیان

ناشر : تمدن علمی، 1396

مدیریت مراکز خرید و مال ها

توضیحات

انتشارات تمدن علمی منتشر کرد:
کتاب «مدیریت مراکز خرید و مال ها» کتاب جامعی است که برای استفاده دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازرگانی و کلیه علاقه مندان به حوزه «مدیریت مراکز خریدو مال ها»تدوین شده است.این کتاب مفاهیم اساسی مرکز خرید و مال ها رادر زمینه کاربرد های عملی شرح داده و آن را با ارائه مثال ها و توصیه های بسیار مفیدی تکمیل نموده است.هر یک از فصل های کتاب«مدیریت مراکز خرید و مال ها»با کمک یکی از خبرگان حوزه مراکز خرید و مال ها تهیه شده است که اول و عملکردهای مربوط به هر موضوع را توضیح و بخشی از دانسته های شخصی و تجارب کاری خود را شرح می دهد.در مدیریت مراکز خرید و مال ها،فعالیت ها و وظایف زیر از اهمیت بسزایی برخوردار است که عبارتند از:مفاهیم مالی،اجاره نامه . زبان مذاکرات،ترکیب بهینه (آمیخته) مستاجران و استراتژی های اجاره،امور اداری،بازاریابی،نگهداری،امنیت،بیمه و مدیریت ریسک،مدیریت بحران؛بازسازی و نوسازی مرکز خرید،مسائل قانونی،فروش فروشگاهی (خرده فروشی).
افرادی که از این کتاب استفاده می کنند در می یابندکه این کتاب،در زمینه مفاهیم اساسی مددیریت خرید و مال ها کتابی فوق العاده مفید استکه از طریق مثال هایی بسیار روشن،فرم ها،جداول،و منابعی برای مطالعه بیشتر،توانسته استمطالب را در زمینه موضوعات ارائه شده به خوبی شرح دهد.با توجه به رشد فزاینده مراکز خرید و مال ها در ایران و اهمیت جایگاه مدیریت و بازاریابی فروش فروشگاهی (خرده فروشی) ، مطالعه و آگاهی از اصول مدیریت مراکز خرید و مال ها اهمیت بیشتری پیدا می کند.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو