اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

مدیریت مراکز خرید

معرفی کتاب مدیریت مراکز خرید و مال ها و توضیحات مربوط به آن.

موضوع: مراکز خرید، مدیریت، امور مالی و برنامه‌ریزی

مترجمان: کامبیز حیدرزاده و مونا صادقیان

ناشر : تمدن علمی، 1396

مدیریت مراکز خرید و مال ها

توضیحات

انتشارات تمدن علمی منتشر کرد:
این کتاب کتابی جامع است که برای استفاده دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازرگانی و کلیه علاقه‌‌مندان به حوزه مراکز خرید تدوین شده است. این کتاب مفاهیم اساسی مال ها را در زمینه کاربردهای عملی شرح داده و آن را با ارائه مثال‌ها و توصیه‌های بسیار مفیدی تکمیل نموده است. هر یک از فصل‌های کتاب مراکز خرید با کمک یکی از خبرگان حوزه مال ها تهیه شده است که اول عملکردهای مربوط به هر موضوع را توضیح و بخشی از دانسته‌های شخصی و تجارب کاری خود را شرح می‌دهد. در مدیریت این مراکز، فعالیت‌ها و وظایف زیر از اهمیت بسزایی برخوردار است که عبارتند از: مفاهیم مالی، اجاره‌نامه، زبان مذاکرات، ترکیب بهینه (آمیخته) مستاجران و استراتژی‌های اجاره، امور اداری، بازاریابی، نگهداری، امنیت، بیمه و مدیریت ریسک، مدیریت بحران؛ بازسازی و نوسازی مرکز خرید، مسائل قانونی و فروش فروشگاهی (خرده فروشی).
افرادی که از این کتاب استفاده می‌کنند درمی‌یابند که، در زمینه مفاهیم اساسی مدیریت مراکز خرید کتابی فوق‌العاده مفید است که از طریق مثال‌هایی بسیار روشن، فرم‌ها، جداول و منابعی برای مطالعه بیشتر، توانسته است مطالب را در زمینه موضوعات ارائه شده به خوبی شرح دهد. با توجه به رشد فزاینده مال ها در ایران و اهمیت جایگاه مدیریت و بازاریابی فروش فروشگاهی (خرده فروشی)، مطالعه و آگاهی از اصول مدیریت این مراکز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

بعد از مشاهده مطلب مربوط به معرفی این کتاب اگر تمایل داشتید می‌توانید متن مربوط به معرفی و توضیحات کتاب نکات طلایی مدیریت مراکز خرید را نیز مشاهده بفرمایید.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو