اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

فرهنگ واژگان مراکز خرید و مال ها

موضوع: فرهنگ واژگان

مترجمان: مونا صادقیان، کامبیز حیدرزاده

زبان: فارسی/انگلیسی

ناشر: علم، 1395

فرهنگ واژگان مراکز خرید و مال ها

توضیحات

انتشارات علم منتشر کرد: انجمن (شورا) بین‌المللی مراکز خرید معتبرترین انجمن جهانی در صنعت مراکز خرید و مال‌ها می‌باشد. این سازمان بین‌المللی که از سال 1957 در خدمت این صنعت بوده است، هم‌اکنون حدود 70 هزار عضو در بیش از 100 کشور دنیا دارد. دفتر مرکزی این انجمن در منطقه منهتن شهر نیویورک آمریکا واقع شده است. رسالت این سازمان، رشد و بهبود صنعت مراکز خرید و مال‌هاو ارتقای سطح توزیع کالا و خدمات مصرف کننده در حوزه خرده‌فروشی/ فروش فروشگاهی در سطح جهان می‌باشد. «کتاب فرهنگ واژگان مراکز خرید و مال‌ها» برای تمام افرادی که نیازمند آگاهی از تعریف اصطلاحات مربوط به مراکز خرید و مال‌ها براساس استانداردهای بین‌المللی (و توسعه معتبرترین انجمن بین‌المللی در سراسر جهان) هستند ، تدوین شده است و راهنمایی جامع برای آشنایی و تسلط بر واژگان تخصصی و مفاهیم این حوزه خواهد بود. کارشناسان صنعت فروش فروشگاهی (خرده فروشی) و همچنین مجتمع‌های تجاری چند منظوره (مراکز خرید و مال‌ها) نیز می‌توانند جهت یافتن اصطلاحات جدید و همچنین شرح و تعریف استاندارد آن‌ها در این صنعت (که به طور دقیق از آن‌ها آگاهی ندارند.) و یا به درک بهتر مفهوم دقیق واژگان به این فرهنگ مراجعه کنند. این کتاب ترجمه فارسی از آخرین چاپ (چاپ چهارم-2012) نسخه انگلیسی کتاب (فرهنگ واژگان مراکز خرید مال‌ها) می‌باشد که تاکنون به پنج زبان فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، اسپانیایی، و چینی ترجمه شده است. این اصطلاحات، چند رشته‌ی عمده در این صنعت را در بر می‌گیرد که شامل: مدیریت، بازاریابی، ساخت و ساز، اجاره، خرده‌فروشی (فروش فروشگاهی) و حقوقی است. همچنین اصطلاحات مربوط به سایر حوزه‌های مرتبط مانند: مدیریت مالی، اجراو عملیات، بیمه، فناوری (تکنولوژی)، پژوهش (تحقیق)، حسابداری ، طراحی و ساخت، حقوق و دستمزد، و امنیت (حراست) نیز در این کتاب گنجانده شده‌اند.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو