شرکت نیکو کیوسک

شرکت فرآیند آفرینش مهستان : از سال 1391، فعالیت خود را در زمینه تولید کیوسک­ های سفارش­گیری آغاز نمود. این مجموعه با نام تجاری نیکو­کیوسک“، از سبک جدیدی از کیوسک ­های خدماتی رونمایی کرد. کیوسک ­هایی که به پشتوانه خلاقیت، دانش و تجربه طراحان ایرانی پا به عرصه وجود گذاشتند. مأموریت نیکو­کیوسک، سلف سرویس کردن خدمات در ایران است. به منظور بهره­ مندی عموم مردم از این خدمات، بکارگیری اصول تخصصی طراحی، نقشی حیاتی دارد و افتخار نیکو­کیوسک، طراحی محصولی است که توانسته نیازهای تعاملاتی کودک تا کهنسال را مرتفع نماید. نیکو­کیوسک بر آن است تا با تلاش، پشتکار و تعامل نیک با مشاغل مختلف، موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی در ایران شود و به دنبال کاهش فعالیت­ های انسانی در حیطه خدمات و جایگزین کردن کیوسک­ ها، مسیر توسعه فردی و اجتماعی را هموارتر سازد. کیوسک­ ها برای موفقیت و قرارگیری در چرخه­ ی خدمت ­رسانی فروشگاه، نیازمند اتصال به سیستم پرداختی امن و با کیفیت هستند. نیکوکیوسک با پنج سال سابقه در حوزه ی همکاری با شرکت های پرداختی مانند پرداخت الکترونیک سامان کیش(سِپ)، آپ، به پرداخت، فناپ، سداد، پک کو و دیگر شرکت های پرداختی (PSP)، قابلیت اتصال به تمامی بانک های کشور را داشته و این اطمینان را به شما خواهد داد پرداختی امن، سریع و بدون خطا را برای شما فراهم خواهد نمود. لازم به ذکر است محصولات نیکو کیوسک برگزیده ی مسابقه ی ملی طراحی صنعتی (آیدیران 96) گردیده و از سال نود و چهار به دلیل رعایت استانداردهای طراحی بین المللی مفتخر به عضویت در انجمن اینترنتی صنعت کیوسک آمریکا می باشد.

کسب و کار
کسب و کار

وقتی سخن از کیوسک به میان می آید، دستگاهی با اندازه و فرم یکسان و قابل استفاده برای همه جا نیست؛ بلکه هر کیوسک با توجه به اهداف هر کسب و کار و موقعیت های متفاوت، می تواند انواع گوناگونی داشته باشد. مسلماً کیوسک یک خرده فروشی پر ازدحام و یک کلینیک کم رفت و آمد، تفاوت های عمده ای با هم خواهند داشت. باید در ذهن داشت انتخاب اندازه مناسب کیوسک به نوع خدمتی که ارائه می شود بستگی دارد. برای تعیین اندازه نمایشگر کیوسک بایستی فاصله مورد نیاز برای دیده شدن و فضای مورد نیاز برای انجام عملیات توسط کاربر را در نظر داشت. علاوه بر این، میانگین مدت زمان استفاده و حجم اطلاعات دریافتی نیز در تعیین اندازه و مشخصات کیوسک موثر خواهند بود. از این رو با در نظر گرفتن این نسبت ها، کیوسک ها در ابعاد متفاوتی به بازار عرضه می شوند.

ارتباط با نیکو کیوسک :

آدرس : تهران، خیابان قیطریه جنوبی، نبش خیابان بیگلرپور شرقی، پلاک 2 واحد 1
تلفن : 22571535
سایت :nikukiosk.com

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat