اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

شركت سبزافزارآریا

شركت سبزافزارآریا با سابقه بیش از ده سال، در حوزه‌هاي مختلف فناوري اطلاعات فعالیت داشته و از طریق توسعه و ارائه سیستم‌های اطلاعاتی مختلف، افتخار همکاری با بسیاری از سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی را داشته است. رویکرد مشتری مداری شرکت سبزافزار باعث شده است مشتریان، همیشه به عنوان شرکای تجاری محسوب بوده و عملكرد موفق و رو به پیشرفت آن‌ها مدنظر باشد. ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب و کار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ دولتی، خدماتی، بانکی، بیمه‌ای، تولیدی و بازرگانی از مهم‌ترین فعالیت‌های اصلی شرکت سبزافزارآریا است.

سوابق كاری شرکت سبز افزار:
تحليل، طراحی و پياده‌سازی ‏نرم‏‌افزار بهبود (مکانیزاسیون فرآیندهای پذیرش و بررسی پیشنهادها) تحليل، طراحی و پياده‌سازی نرم افزار ارزيابی عملكرد كاركنان تحليل، طراحی و پياده‌سازی نرم‌افزار جامع مدیریت فرآیندهای بازرگانی، مالی اداری و فروش، فروشگاه های زنجیره ای مبتنی بر تکنولوژی باركد و RFID سابقه همکاری در نيروی زمينی ارتش جمهوری اسلامی ايران و آشنايی با سيستم‌هايی همچون آماد و پشتيبانی، جداول سازمان و ترکيب نيرو و غيره همكاری در تحليل، طراحی و پياده‌سازی نرم ‏افزار سيستم جامع داروخانه های دانشكدة داروسازی دانشگاه تهران (سيستم‌های پذيرش داروخانه، انبارداری، تدارکات و خريد، فروش، حسابداری، چك، حقوق و دستمزد، اتوماسيون اداری و …) تحليل، طراحی مکانيزه و طراحی بانک اطلاعاتی پروژه جامع زربال (سيستم‌های آموزش، دارايی ثابت (اموال)، انبار، تدارکات و خريد، بازاريابی و فروش، اطمينان مرغوبيت، پاداش افزايش توليد و …) تحليل، طراحی و پياده‌سازی سيستم صدور پروانه كسب ايثارگران سازمان بازرگاني استان تهران.

کسب و کار

ارتباط با سبزافزار آریا :

آدرس : تهران ، ونک ، گاندی ، پالیزوانی ، شماره 3 ، طبقه 4
تلفن : 42206000
فکس : 88659965
سایت : www.sabzafzar.com
ایمیل : info@sabzafzar.com


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو