شركت زبرآسیا

شركت زبرآسیا شرکت فنی بازرگانی زبراسیا در سال ۱۳۸۱ به عنوان مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra و ارائه دهنده راهکارهای عملی استفاده از تکنولوژی‌های بارکد، کارت و RFID برای شناسایی خودکار، جمع‌آوری مکانیزه و انتقال الکترونیکی داده‌ها به انواع سیستم‌های مدیریت اطلاعات، فعالیت خود را بصورت یک شرکت سهامی خاص در تهران آغاز نمود.زبراسیا به مرور جهت پاسخ به نیازهای مختلف مشتریان در این حوزه تخصصی، درکنار محصولات Zebra، با تامین و پشتیبانی محصولات سایر تولیدکنندگان معتبر جهان همچون Honeywell (هانی‌ول)، Intermec (اینترمک)، Unitech (یونیتک)، Youjie (یوژی)، Zebex (زبکس)، Sewoo (سوو)، OKPOS (اوکی‌پوز)، M3 Mobile (ام3موبایل)، ATID (ای‌تی‌آی‌دی)، Confidex (کانفیدکس)، Alien (آلین)، DSIC (دی‌اس‌آی‌سی)، Generalscan (جنرال‌اسکن) و Toshiba-TEC (توشیبا تک)، به یکی از مراکز Full-Range در زمینه تجهیزات تخصصی مرتبط با سیستم‌های شناسایی و ردیابی تبدیل گشت.دانش و صداقت حرفه‌ای، بهره‌مندی از تیم مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان، تنوع برند و مدل، دقت در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به‌روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی است.

کسب و کار
کسب و کار

چشم‌انداز زبراسیا :
ما برآنیم تا به عنوان یک شرکت‌ سرآمد ایرانی در توسعه فناوری‌های شناسایی و جمع‌آوری خودکار داده‌ها، بهترین و کاملترین مجموعه خدمات و محصولات تخصصی را ارائه دهیم.

ماموریت زبراسیا :
رسالت ما تامین نیازهای سخت‌­افزاری و نرم­‌افزاری مشتریان در حوزه سیستم‌های شناسایی و ردیابی با هدف افزایش اثربخشی مدیریت در کسب و کار ایشان است.

ارزش‌های محوری :
اهتمام در کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان از طریق انجام فعالیت‌ها در مناسب‌ترین سطح کیفی
توجه به نیروی انسانی به عنوان ارز‌شمندترین سرمایه سازمان و برنامه‌ریزی برای توسعه کیفی آن
بازنگری مستمر در ساختار سازمان، سیستم‌ها و روش‌ها جهت افزایش ارزش افزوده در فرایندهای سازمان
بکارگیری فن‌آوری‌های روز جهان در ارائه راه‌حل و طراحی سیستم‌ها
ساختار سازمانی دانایی‌ محور، یادگیرنده، خلاق و نوآور
همکاری با سازمان های مجرب و مشاورین متخصص

ارتباط با زبرآسیا :

آدرس : تهران، آریاشهر، خیابان سازمان آب، تقاطع خسرو، کوی ارمکان، خیابان ارمکان سوم، نبش کوچه یکم، ساختمان زبراسیا

تلفن : 44237556
فکس : 44237556
سایت : www.zebrasia.com
ایمیل : info@zebrasia.com

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat