اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

شركت انجماد سیستم

شركت انجماد سیستم این شرکت در سال ۱۳۸۴ توسط متخصصین مجرب در صنعت تبرید که متشکل از مدیران و پرسنل با ۳۰ سال سابقه کار در شرکت صنعتی مولد سرما (یخچال زاگرس) هستند، شرکتی را با نام صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران تاسیس نموده و توانسته گامی موثر در بهبود سطح کیفی صنعت تبرید برداشته و محصولات خود را که شامل سردخانه‌های متحرک و ثابت، تونل‌های انجماد، فریزرهای تحقیقاتی -۱۲۰ و -۸۰ درجه سانتیگراد، اتاق‌های رشد و حرارت ثابت، بانک خون، یخچال و فریزرهای پرده هوا، موتور مرکزی و موتور سرخود، فریزرهای ایستاده درب مگنتی شیشه‌ای تا دمای -۲۰ درجه سانتیگراد و دیگر سیستم‌های برودتی خاص را در حد مقیاس با مشابه خارجی وارد بازار نماید. مشتریان ما همانند همکاران ما هستند و هدف ما جلب رضایت مشتریان است.

کسب و کار
کسب و کار

محصولات شركت انجماد سیستم :

– سردخانه‌های متحرک و ثابت
– سیستم‌های هوشمند ROCK مجهز به اینورتر
– یخچال و فریزرهای موتور مرکزی و موتور سرخود
– فریزرهای ایستاده درب مگنتی شیشه‌ای تا دمای 22 – درجه سانتیگراد و دیگر سیستم‌های برودتی خاص در حد مقیاس با مشابه خارجی وارد بازار نماید.

مشتریان ما فروشگاه های زنجیره ای ، هایپرمارکت ها از قبیل: هایپراستار، هایپرمی، هایپرسی، فروشگاه رفاه، اتکا، شهروند، کوروش، جانبو، نجم خاورمیانه، سون، فروشگاه های شهرداری مشهد و همچنین آماده همکاری با تمامی ارگان‌های خصوصی و دولتی هستیم.

ارتباط با انجماد سیستم:

آدرس : جاده قدیم تهران – قم، کیلومتر ۳۵، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار گلستان، خیابان گلشن ۱، پلاک ۱۰
تلفن : ۵۶۲۲۹۶۶۰

فکس : ۵۶۲۳۶۰۳۸

سایت : www.enjemadsystem.com

ایمیل : enjemadsystem@yahoo.com


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو