اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

رویکرد استراتژیک در فروش فروشگاهی

:  مدیریت
 رویکرد استراتژیک بر مدیریت فروش فروشگاهی (خرده فروشی)
:  خرده فروشی مدیریت
   بری برمن و جوئل اوانس
   کامبیز حیدرزاده و دیگران
:   نشر علم
 ۱۳۹۸
رویکرد استراتژیک در فروش فروشگاهی

توضیحات

این کتاب حاوی مباحثی است در خصوص فروشگاه‌ها و واحدهای خرده فروشی. (گفتنی است که خرده فروشی یک فعالیت تجاری است که براساس فروش مستقیم کالا و خدمات به منظور رضایتمندی و مصرف نهایی مشتریان تعریف می‌شود).عناوین فصل‌های کتاب بدین قرار است: اصول استراتژی فروشگاهی و خرده‌فروشی؛ استراتژی ارتباطات مشتری در بخش فروشگاهی؛ استراتژی مالی در واحدهای فروشگاهی و خرده فروشی‌ها؛ اصول مکان‌یابی فروشگاهی؛ مدیریت فروشگاه (اداره و کنترل فروشگاه)؛ کسری و مغایرت کالاها در فروشگاه‌ها؛ فروشگاه‌های زنجیره‌ای کارفور استراتژی‌ها و برنامه‌های عملیاتی؛ شاخص‌ها و معیارهای یک فروشگاه زنجیره‌ای مطلوب.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو