فراسوی کسب و کار

شرکت ایران ریتیل خود را در قبال جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند و نیروی کاری آینده که از دل این جامعه بیرون می‌آید مسئول می‌داند و در تلاش است تا علاوه بر فعالیت در صنعت خرده فروشی قدم‌هایی در راستای همکاری با مراکز علمی و آموزشی ، نگاه مسئولانه به محیط زیست ، همکاری در امورخداپسندانه و خیرخواهانه و… بردارد که این امر برای مجموعه ایران ریتیل از ارزش والایی برخوردار است.

همکاری با مراکز

به سبب همکاری و ارتباط نزدیک شرکت ایران ریتیل با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی، این مجموعه در صدد آن برآمده با برگزاری دوره‌های آموزشی راهبردی، برگزاری سمینارهای تخصصی با همکاری مراکز کارآفرینی دانشگاه‌ها، سطح توانایی، خلاقیت، مهارت و نوآوری دانشجویان را ارتقا دهد. تمرکز بر این امر مهم، در آینده باعث افزایش سطح مهارت و کارآفرینی در کشور و به دنبال آن افزایش نرخ اشتغال، رفاه،ثروت و شناخت فرصت‌های شغلی مناسب می‌شود.

توانمند سازی کارکنان

درحال حاضر سرعت پیشرفت تکنولوژی و محقق شدن این موضوع که منابع انسانی توانمند، مهمترین و اصلی‌ترین عامل موفقیت یک سازمان می‌باشند، توانمندسازی کارکنان به عنوان یکی از ابزارهای ارتقا کیفی کارکنان و افزایش اثربخشی سازمانی تلقی می‌شود. به منظور افزایش موفقیت در محیط کار سازمان‌ها و ادارات به دانش، نظرات و خلاقیت تمامی کارکنان و مدیران خود احتیاج دارند. یکی از اهداف ایران ریتیل ارتقاء توانمندی و مهارت کارکنان صنعت خرده فروشی می باشد که با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی  زمینه‌ای فراهم گردیده تا کارکنان و افراد جویای کار بتوانند با انجام کار عملی و کاربردی مهارت لازم برای کار در حوزه خرده فروشی را بدست آورند.

برگزاری سمینار

برگزاری نمایشگاه و سمینارهای تخصصی نیازمند دانش، تجربه و تکنولوژی مناسب خود است. شرکت ایران ریتیل فعال در زمینه خرده‌ فروشی با برگزاری سمینارهای تخصصی و نمایشگاه‌های ملی و بین المللی سعی در ارتقای سطح علمی کارفرمایان و کارکنان این حوزه و معرفی محصولات جدید تولیدکنندگان دارد .از دیگر خدمات مرتبطایران ریتیل می‌توان به برگزاری کارگاه ها، دوره های آموزشی رایگان و ارائه خدمات عام‌المنفعه اشاره کرد.

تالیف و ترجمه و انتشار کتاب

یکی از کمبودهای قابل لمس صنعت خرده فروشی نبود یا کمبود کتب مربوط به این حوزه است. شرکت ایران ریتیل با دارا بودن تیم ترجمه و تالیف متخصص و متبحر، این امر را برای متقاضیان کتب صنعت خرده‌فروشی سهل نموده تا بتوانند به راحتی به منابع مورد نیازشان دست یابند. برخی از این کتب یا مقاله‌ها به صورت رایگان برای مخاطبان عزیز قابل دسترسی است.

نگاه مسئولانه به محیط زیست

در حال حاضر به دلیل وجود مشکلات زیست محیطی، حفاظت از محیط زیست، به عنوان یک مسئله و معضل همگانی در کشور تلقی می‌شود و همه افراد جامعه و سازمان‌ها را در قبال محافظت از آن مسئول می‌کند. شرکت ایران ریتیل درراستای ترویج فرهنگ مصرف و بهره‌برداری بهتر از منابع موجود توام با آسیب کمتر به محیط زیست گام‌هایی برداشته است. اقدامات قابل انجامی که رسیدن به این اهداف را میسر میکند عبارتند از: محافظت از جنگل‌ها، کمک به کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، صرفه‌جویی درمصرف منابع حیاتی و…،که ایران ریتیل قصد دارد در چارچوب فعالیت های خود به مبحث فرهنگ سازی حوزه خرده فروشی در جهت صیانت از محیط زیست بپردازد.

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat