اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

بازاریابی مراکز خرید و مال ها

:  مدیریت
:  بازاریابی مراکز خرید و مال ها
:  مراکز خرید جنبه های اجتماعی
 شورای بین المللی مراکز خرید
   کامبیز حیدرزاده
:   تمدن علمی
:  ۱۳۹۶
بازاریابی مراکز خرید و مال ها

فهرست

فصل اول : تحقیقات بازار

فصل دوم : ترکیب کالاها ، انتخاب مستاجران و حمایت از لیزینگ

فصل سوم : برنامه بازاریابی

فصل چهام : ترکیب برنامه ریزی رسانه ها

فصل پنجم : رویداد ( مراسم ) و تبلیغات پیشبرد فروش

فصل ششم : تبلیغات تجاری

فصل هفتم : بازاریابی مبتنی بر مشارکت

فصل هشتم : ارتباطات : داخلی ، خارجی ودر شرایط بحرانی

فصل نهم : مدیریت وظایف بازاریابی در مراکز خرید

فصل دهم : فروش فروشگاهی ( خرده فروشی)

فصل یازدهم : توسعه خرده فروشان و حفظ مستاجران

مقدمه

هر فصل این کتاب توسط یک متخصص مرکز خرید نوشته شده است که اصول و روال کاری مربوط به هر فصل را توضیح می دهد. به علاوه برخی از دیدگاه ها و تجربیات خود را ضمیمه آن کرده است. روال کاری ممکن است در مراکز مختلف متفاوت باشد. موردی که برای یک مرکز خرید تک ردیفه (باریکه) جواب می دهد. ممکن است برای یک مال منطقه ای مناسب نباشد. نظرات مطرح شده متعلق به نویسندگان مختلف هستند و سیاست ها یا توصیه های شورای ( انجمن ) بین المللی مراکز خرید نیستند.
کتاب بازاریابی مرکز خرید شامل فرم ها، مثال های تصویری اطلاعات و توصیه های منطقی است لطفا هنگام مطالعه متن به نکات زیر توجه داشته باشید:
اعداد که معمولا تحت تاثیر موقعیت جغرافیایی مرکز اقتصاد فعلی و شاخص های دیگر قرار دارند تنها برای نشان دادن مثال ها استفاده شده اند مواردی که در آن میزان مبلغ یا اعداد دیگر آورده شده اند تنها به منظور نشان دادن نمونه بوده و به هیچ عنوان نشان دهنده استاندارد های صنعتی دستورالعمل ها نیستند.
هنگام توسعه سیاست ها و روال کاری هریک از مدیران مرکز خرید باید علاوه بر افراد دیگر حتما با مالک و شورای انجمن مراکز خرید مشورت نمایند.
همچینین فرم ها توافق نامه ها و سایر اسناد صرفا نمونه هستند و می توانند براساس مرکز خرید مورد نظر خواننده تغییر یابند این مدارک نباید به دلیل این که توسط شورای انجمن مراکز خرید یا نویسنده تایید یا توصیه شده اند در همه شرایط مورد استفاده قرار گیرند بار دیگر به خوانندگان پیشنهاد می شود با به منظور تدوین اسناد مناسب برای مراکز خود با یک مشاور حقوقی مشورت کنند.
پیشنهاد می شود که همیشه قبل از اجرای سیاست ها و اسناد با یک مشاور حقوقی مشورت شود.
برای کمک به شما در رابطه با چگونگی به دست آوردن اطلاعات بیشتری که برای نیاز های تخصصی تر مناسب است در این جا منابع دیگری وجود دارند که ممکن است بخواهید به آنها رجوع کنید :
واژه نامه نزدیک به انتهای کتاب توضیحی درباره کلمات تخصصی استفاده شده در کل کتاب ارایه می دهد
منابع انتهای کتاب فهرستی از منابع اضافی برای مراجعه کردن به موضوعات بازاریابی را پیشنهاد می دهند
کتابخانه البرت سوسمن شورای انجمن بین المللی مراکز خرید برای پاسخگویی به درخواست اطلاعات خاص و منابع بیشتر در دسترس است.
مراکز خرید موسساتی پویا و معتبر هستند برنامه ها و خدمات شورای انجمن بین المللی مراکز خرید به شما کمک می کنند تا در باره تغییرات ایجاد شده در صنعت به روز بمانید .


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو