اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

بازاریابی دیجیتال در مراکز خرید و مال ها

موضوع:  مدیریت مراکز خرید

مولف: شورای بین‌المللی مراکز خرید

مترجمان: کامبیز حیدرزاده، علی مریخ‌نژاداصل

ناشر: تمدن علمی، 1396

بازاریابی دیجیتال در مراکز خرید و مال ها

در دهه اخير، مراکز خريد و مال هاي متنوعي در دنيا ساخته شدند. مراکز خريد از گذشته مورد استقبال مردم بوده اند. مراکز خريدي که عملا نمونه اي تکامل يافته از بازارهاي سنتي بودند. اما مراکز خريد قديمي فقط روي بعد تجاري و خريد و فروش تمرکز داشتند. امروزه مال ها علاوه بر ايجاد فضا خريد و فروش و کسب و کار، فضاهاي فرهنگي، سرگرمي، هنري، تفريحي و ورزشي را هم براي مشتريان خود فراهم مي کنند. مال ها علاوه بر انواع فروشگاههاي کالاهاي متنوع داراي هايپر مارکت، سالن هاي سينما، فضاي شهربازي، سالن هاي مختلف ورزشي، فضاهاي نمايشگاهي و گالري و حتي محل هاي اقامتي همچون هتل مي باشند. ايجاد رقابت در چنين صنعت گسترده اي ، لزوم استفاده از ابزارهاي بازاريابي را پررنگ مي‌کند. اصلي‌ترين ابزار بازاريابي در ساليان اخير، يعني بازاريابي ديجيتال مي‌تواند کمک خوبي جهت ايجاد مزيت رقابتي براي مراکز خريد و مال ها باشد. اين کتاب که به قلم مرجع اصلي آموزش در اين صنعت يعني شوراي (انجمن) بين المللي مراکز خريد منتشر شده است ، ارائه دهنده راهکار هاي مختلف بازاريابي ديجيتال با رويکردي به استفاده از آنها در صنعت خرده فروشي و به طور خاص صنعت مراکز خريد و مال مي باشد. در اين کتاب تلاش شده تا علاوه بر بررسي تکنيک هاي مختلف بازاريابي ديجيتال مورد هاي واقعي استفاده از اين تکنيک ها در برتري مراکز خريد و مال هاي دنيا نيز آورده شود تا خواننده، کارکرد اين ابزارها را دقيقا درک کند.


اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی:

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «ایران ریتیل» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو