اولین نمایشگاه بین المللی خرده فروشی در ایران ریتل شو

اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته

در تاریخ 9 الی 12 آبان ماه 1398 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌ های بین المللی تهران اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته برگزار می‌شود. اطلاعات تکمیلی مربوط به این رویداد و معرفی برخی از شرکت‌ها و خدمات این نمایشگاه در ادامه مطلب ارائه می‌شود.

شرکت رسا الکترونیک اطلس (نمایندگی Ecler)

امروزه استفاده از سیستم‌های صوتی، صوت و صدا در مراکز فروش و مال‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از اهمیت بالایی در جذب مشتری برخوردار و از عناصر مهم خرده‌فروشی است. «محققان اسپانیایی طی تحقیقات انجام‌شده، به این نتیجه رسیده‌اند که حس بینایی 83% و حس شنوایی 65% در جذب مخاطب تاثیرگذار است؛ درحالی‌که در ایران این مسئله مورد بررسی قرار نمی‌گیرد و از تاثیرات آن چشم‌پوشی می‌شود.» شرکت رسا الکترونیک اطلس نمایندگی Ecler در ایران در زمینه تجهیز مراکز خرید، مال‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مشغول به کار است و علاقه‌مندان با حضور در اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری می‌توانند از نزدیک با محصولات و فعالیت‌های این شرکت آشنا شوند.

اولین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید
نمایشگاه بین المللی

شرکت کیان نور رایانه؛ حوزه نرم‌افزاری و پشتیبانی

امروزه یکپارچه‌سازی سیستم‌های فروشگاهی امری ضروری است که شرکت‌های نرم‌افزاری تلاش خود را بر تولید و عرصه سیستم‌های یکپارچه فروشگاهی گذاشتند تا بتوانند عملکرد فروشگاه‌ها را بهبود دهند. شرکت نرم‌افزاری «کیان نور رایانه» یکی از چندین شرکت‌های نرم‌افزاری است که در این زمینه، اقدام به تولید محصولات نرم‌افزاری نموده است. این شرکت نرم‌افزارهای تولیدی را قلب‌افزار فروشگاه‌ها می‌نامد.

طبق گفته عضو هیئت‌مدیره شرکت کیان نور رایانه، آنچه این شرکت را از سایر شرکت‌های رقیب متمایز کرده است پشتیبانی بیست‌وچهارساعته این مجموعه از محصولات خود است. این شرکت به علت کیفیت محصولات و خدماتی که ارائه می‌کند موفق شده است که محصولات خود را به خارج از کشور هم صادر کند.

شرکت زبراسیا؛ سیستم شناسایی خودکار و جمع‌آوری اطلاعات

در جوامع امروزی، ورود اطلاعات در سیستم‌ها و پایگاه داده‌ها امری است که نیاز به دقت بالایی دارد. به وجود آمدن بارکدها و بارکدخوان‌ها موجب تسهیل این امر شده است. شرکت زبراسیا یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه تهیه سیستم‌های سخت‌افزاری بارکدخوان، دستگاه‌های پورتال و پایانه‌های فروشگاهی مشغول به کار است. این شرکت، با مجهز نمودن سازمان‌ها کمک می‌کند تا ورود اطلاعات به‌صورت مکانیزه انجام شود. مزیت بارکدها بر روی محصولات شناسایی اتوماتیک محصولات با استفاده از شناسه دوازده‌رقمی بر روی محصولات است. مجمع جهانی استاندارد این کار را برای یکپارچه‌سازی شناسه محصولات انجام داد تا محصولات در تمام جهان یک شناسه داشته باشند تا با دیگر کالاها دچار تداخل نشوند. این شناسه‌گذاری‌ها باعث سهولت و سرعت در ورود اطلاعات می‌شود.

نمایشگاه بین المللی

ماموریت سازمان

شرکت ایران ریتیل در تلاش است تا با کمک به کسب‌وکارهای خرده‌فروشی آن‌ها را به استفاده از حداکثر توان‌شان برای رشد و توسعه سازمان و بهینه‌سازی فرآیند اجرایی کسب‌وکارشان ترغیب نماید. این ارتباط و یاری رساندن به همکاران می‌تواند تمام نیازهای صفر تا صد راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه‌ها را تأمین نماید. ایران ریتیل در نظر دارد تا با ارائه محصولات و خدمات خود موجب افزایش کیفیت زندگی شهروندان و همچنین باعث سازماندهی، کنترل و هماهنگی نظام‌یافته در سیستم‌های اطلاعات مشتریان خود گردد.

چشم اندازها

شرکت ایران ریتیل به عنوان یک مجموعه دانش‌محور  قصد دارد در افق 1404 به یکی از بزرگ‌ترین مراجع دانش خرده‌فروشی کشور تبدیل گردد. برای ورود به این راه و محقق شدن اهداف‌مان بنا داریم با کمک گرفتن از متخصصان آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای به ایجاد محتوای تخصصی و منابع اصلی همچون کتب آموزشی، مقالات و فیلم‌های آموزشی خرده‌فروشی برای این صنعت بپردازیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ابتدای خیابان ابن علی پلاک 66 واحد 5

شماره تلفن : 02122318678

youtube

instalinkedintelegrampinterestaparat